Międzywydziałowy turniej o „Puchar zarządu NZZG”

Super User
Kategoria:

W m-cach od września do grudnia 2018 r. odbył się międzywydziałowy turniej o „Puchar zarządu NZZG” na kręgielni w Zgorzelcu. W ramach turnieju członkowie związku z poszczególnych wydziałów uczestniczyli w 4 spotkaniach W turnieju wzięło udział 60 zawodników w tym 19 kobiet.

W kategorii drużynowej III miejsce zdobyła drużyna reprezentująca wydział nr.3 Największą ilość pkt w tej drużynie zdobyli koledzy: Mirosław Kotlęga , Leszek Drzazga , Andrzej Brandys , Andrzej Różański i Marcin Mazur .

II miejsce zdobyła drużyna reprezentująca wydział nr 1. W tej drużynie najwięcej pkt zdobyli koledzy: Bogdan Piwnicki , Piotr Małecki, Artur Kochanowski , Lucek Wojnarowski i Krzysztof Zając.

No i pozostali nam zwycięzcy.

Zwycięzcą „I międzywydziałowego turnieju o puchar zarządu NZZG” została drużyna z wydziału nr.2 . Dla zwycięskiej drużyny najwięcej pkt zdobyli: Robert Kaczmarek , Darek Miłoszewski ,Norbert Byczek ,Artur Oliasz i Rafał Kurek .